fbpx
denný tábor_simplygo_nalimala_detské taxi_bezpečný prevoz detí

Tábor NALIMALA

V spolupráci s NALIMALA dennými tábormi Vám ponúkame novinku – denný tábor pre dievčatá a chlapcov vo veku od 6 do 12 rokov.

Zakladateľkou denných letných táborov NALIMALA je Vierka Ayisi.

Lokalita

Zázemie pre denné tábory je na krásnom, súkromnom a bezpečnom pozemku. Ide o rodinne a z lásky vytvorený, prekrásny areál s názvom Walley Paradise, v Šamoríne.

Je to doslova detský raj. Jedna časť areálu je postavená v exotickom dovolenkovom štýle a druhá je indiánske mestečko v štýle westernu.

V areáli je veľký „tipie“ stan, zvieratá, altánky, ohnisko, domčeky na oddych a hry a mnoho krásnych zákutí a rekvizít, ktoré sa využívajú k programom a hrám. Pozrite si video!

Typ tábora

Aktivity

Každý deň v tábore je plný nových zážitkov, zábavy, pohybu, vzdelávania, kreativity, športu, tvorby,  nových priateľstiev a mnohých krásnych letných chvíľ. Viac o typoch táborov a programe nájdete TU.

Nalimala vytvára prostredie, v ktorom môžu byť deti samy sebou, sebavedomé, povzbudzované a nezávislé. Prostredie, kde môžu objavovať svoje nové kvality, zručnosti, talenty a spoznávať skutočnú podstatu priateľstva a komunity.

Cena 185 €

Obsahuje

Prevoz detí

Bezpečný prevoz detí  zabezpečujeme osobnými vozidlami a dodržiavame pritom Kódex bezpečnosti.

Cena prepravy z Bratislavy a okolia na celých 5 dní je od 70 Eur / dieťa.