fbpx

Kódex bezpečnosti simplyGo

 1. Striktne dodržiavame dopravné predpisy. Bezpečná preprava dieťaťa je pre nás prvoradá, rýchlosť prepravy je pre nás druhoradá.

   

 2. Sme vyškolení na defenzívnu, bezpečnú a plynulú jazdu. Týmto štýlom jazdy sa snažíme v maximálnej miere predchádzať kolíznym situáciám v cestnej premávke.
 3. Počas vedenia vozidla sa snažíme obmedziť telefonické hovory na minimum. Ak je služobný hovor nevyhnutný, používame systém hands-free. Súkromné hovory zásadne nepríjmame.
 4. Bezpečnosť dieťaťa je u nás na prvom mieste. Konáme tak, aby sme predchádzali vzniku akéhokoľvek nebezpečenstva.
 5. V prípade akéhokoľvek nebezpečenstva, ktoré ohrozuje alebo môže ohroziť bezpečnosť a zdravie dieťaťa, chránime dieťa v prvom rade našimi vlastnými silami a schopnosťami. Následne privoláme na pomoc záchranné zložky, ak je to potrebné.
 6. Sme vyškolení na podanie prvej pomoci, a túto pomoc sme pripravení podať okamžite a osobne, kdekoľvek.
 7. Keď privezieme dieťa do cieľa, chceme si byť istí, že bude v bezpečí. Pokiaľ nás cieľové miesto, alebo preberajúca osoba zneistí, vnímame to ako potenciálne nebezpečenstvo a bezodkladne na to upozorníme zákazníka.
 8. Zvlášť dbáme na prísnu ochranu osobných údajov. Osobné údaje detí sú dostupné len pre opatrovateľa, ktorý vykonáva konkrétnu objednávku.

   

  V Bratislave dňa 17.02.2021

  CARes s.r.o.

   

  Tento Kódex bezpečnosti je duševným a priemyselným vlastníctvom spoločnosti CARes s.r.o., Pri Vápenickom potoku 31, 841 06 Bratislava, IČO 53377168.