fbpx

simplyGo Premium!

V súčasnosti majú zamestnávatelia na výber množstvo benefitov. Služobné auto či notebook sa stali bežnou súčasťou vybavenia zamestnanca, avšak zamestnávatelia hľadajú iné nové benefity, za čo im patrí veľká vďaka.  Nie je však jednoduché nájsť ten správny. Benefit by mal mať pridanú hodnotu pre všetkých zamestnancov, čo je náročné na jeho parametre. Niektorí ocenia zľavnený vstup do fitnescentra, iní zase na kultúrne podujatie alebo zľavu na nákup v predajni bicyklov. Ocenili by  zamestnanci benefit, ktorý im pomôže lepšie zvládnuť časový stres? Veď práve stres je to, čo sa stalo súčasťou našich životov viac ako čokoľvek iné. Takmer na každom kroku a stále viac sa  stres objavuje v našich domácnostiach, v našej modernej a uponáhľanej spoločnosti, ktorá je zameraná  najmä na výkon, efektívnosť a zisk.

simplygo_detské taxi_benefit

U každého zamestnanca ktorý má deti obsahuje hierarchická pyramída potrieb starostlivosť. Ak má naplánované vyzdvihnutie dieťaťa zo školy, prevoz na krúžok alebo tréning, je to pre neho ten najdôležitejší termín dňa. Dôležitejší, ako míting so zákazníkom alebo s generálnym riaditeľom. Platí to rovnako pre líniového zamestnanca, ako aj pre top-manažéra. Vyzdvihnutie dieťaťa je jeho úloha dňa a musí klapnúť na 100%.

Každý rodič sa pasuje s prevozom dieťaťa po svojom. Niekto požiada príbuzných, niekto kamarátov, niekto preruší prácu a vyštartuje v hustej a stresujúcej mestskej premávke za dieťaťom. Vyzdvihne ho, odvezie na krúžok, počká v aute a potom ho odvezie domov. Cestou ešte vybaví niekoľko telefonátov, čo mu uberá na pozornosti a rozpracovanú pracovnú úlohu dokončí neskoro večer, alebo skoro ráno.

V takomto prípade môže mať pre rodiča veľkú pridanú hodnotu služba simplyGo.  Špecializuje sa výhradne na prevoz detí. Niečo ako taxi pre deti, avšak aj so starostlivosťou. Opatrovateľ dokáže rodiča dokáže zastúpiť v plnej miere, pretože dieťa vyzdvihne, bezpečne prevezie a odprevadí až do budovy, areálu, alebo odovzdá priamo trénerovi.

Takéto detské taxi nebude potrebné denne. Pokiaľ však pomôže rodičovi hoci len jednorazovo raz v mesiaci, určite to ocení. Vo forme benefitu totiž zamestnanec získa tú najvýhodnejšiu cenu, a to vďaka zamestnávateľovi. Ten dokáže naplniť podmienky pravidelného prevozu prostredníctvom viacerých rodičov pracujúcich vo firme a služba sa tak stane dostupnejšia pre ešte širší okruh zamestnancov. Častokrát bude jej pridaná hodnota „nad zlato“. Ušetrí čas zamestnancovi a prispeje tak k zlepšeniu work-life balance. Zamestnanec sa bude cítiť omnoho lepšie, a to sa určite prejaví aj v jeho práci u zamestnávateľa. Každému rodičovi sa pracuje lepšie ak vie, že má o svoje dieťa dobre postarané a teší sa naňho domov.

simplygo_detské taxi_benefit
Kategórie: Novinky