fbpx
simplyGo_detske-taxi_bezpecny-prevoz_woman.sk

Článok na woman.sk

Úspešné matky nájdu riešenie na všetko Niektorým mamám sa to dokonca podarí tak dokonale, že z ich riešenia profitujú aj iní, časovo vyťažení rodičia. Dočítate sa na woman.sk .

Čítať viac »
detské taxi_simplygo_trend

Článok v denníku Trend

Bezkonkurenčná služba, ktorá zjednodušuje život rodičom S unikátnou slovenskou službou na prevoz detí simplyGo budete k balansu zase o niečo bližšie. Dočítate sa na trend.sk .

Čítať viac »
simplygo_bezpečný_prevoz_detí_detské taxi_hnonline

Článok na hnonline.sk

Bezkonkurenčná služba, ktorá zjednodušuje život rodičom S unikátnou slovenskou službou na prevoz detí simplyGo budete k balansu zase o niečo bližšie. Dočítate sa na hnonline.sk .

Čítať viac »
detské taxi_simplygo_svetevity

Článok na svetevity.sk

Pre pracujúce ženy je náročné skĺbiť zamestnanie a deti. Niektorým mamám sa to však podarí tak dokonale, že z ich riešenia profitujú aj iní, časovo vyťažení rodičia. Ako vznikla služby simplyGo? Dočítate sa na svetevity.sk .

Čítať viac »
simplygo_bezpečný_prevoz_detí_detské taxi_hnonline

Článok na FEMINITY

Úspešné matky nájdu riešenie na všetko Niektorým mamám sa to dokonca podarí tak dokonale, že z ich riešenia profitujú aj iní, časovo vyťažení rodičia. Pre pracujúce ženy je náročné skĺbiť pozíciu zamestnanca, manažéra a zároveň vytvárať bezpečný prístav pre svoje deti. Ako vznikla služby simplyGo? Dočítate sa na feminity.zoznam.sk.

Čítať viac »
simplygo_bezpečný_prevoz_detí_so_starostlivosťou_detské taxi

Dôležitá výbava auta na cestách s deťmi?

Jednoznačne autosedačka! Pre mnoho vodičov – rodičov je veľmi dôležitým bezpečnostným prvkom pre deti vo vozidle autosedačka. Výber správneho typu  nie je jednoduchý. Ešte pred výberom značky a farby je dôležité porozmýšľať nad hmotnosťou dieťaťa, ktoré sa bude v autosedačke voziť. Detské zadržiavacie zariadenia sa delia (Nariadenie vlády SR č. 554/2006

Čítať viac »