fbpx

Sme v Bratislave

Bratislava - všetky okresy, Svätý Jur, Čierna Voda, Ivanka pri Dunaji, Zálesie, Malinovo, Most pri Bratislave, Rovinka, Marianka.
V prípade objednania pravidelného prevozu je náš región o niečo väčší. Neváhajte sa nás spýtať.

Nie sme cudzí

Bezpečnosť detí je u nás na prvom mieste a záleží nám na ich dôvere. Pre Vaše dieťa nepríde "cudzí taxikár", ktorý používa niektorú z moderných zdieľaných aplikácií, ale vyzdvihne ho náš vlastný opatrovateľ-Simpler, ktorého veľmi dobre poznáme.

S nami je to bezpečné

Dieťa zodpovedne sprevádzame od východu z budovy po nastúpenie do vozidla, a tiež od vystúpenia z vozidla až po dvere budovy, alebo vstup do areálu. Riadime sa našim KÓDEXOM BEZPEČNOSTI a vždy sa presvedčíme, že je dieťa v bezpečí!

Bojujeme s vírusmi

Tento boj sa pre nás nikdy neskončí. Považujeme za prirodzené dezinfikovať vozidlá UV-C žiaričom Rockubot, ozónom, používať nenápadnú ale bezpečnú deliacu stenu medzi vodičom a deťmi, ako aj nosiť rúška alebo respirátory FFP2.

Tiež sme rodičia

Sami sme rodičmi, a tiež sme museli riešiť prevozy detí vlastnými silami. My všetci v simplyGo chceme pomáhať iným rodičom s každodennou úlohou previezť a postarať sa o deti mimo ich domova.